18 Sound 10NTLW2500
10 inch LF Neodymium Driver / 500W / 4 ohm / 8 ohm / 16 ohm
18 Sound 10NTLW2500
18 Sound 10NTLW2500
18 Sound 10NTLW2500
Fabrikant 18 Sound
Artikelcode10NTLW2500
10" Dual Gap Neodymium Driver - Dual 2,5" vc - 500W AES - 96,5dB@1W/1mt - DG
Op bestelling leverbaar
Dit artikel is beschikbaar in diverse uitvoeringen
18 Sound 10NTLW2500 - 4 ohm
Op bestelling leverbaar 10NTLW2500
18 Sound 10NTLW2500 - 8 ohm
18 Sound 10NTLW2500 - 16 ohm
Algemene informatie
De nieuwe 2,5" Neo Dual Gap motor lineariseert inductantie en minimaliseert verwarming en vermogencompressie dankzij het hoge spoelenoppervlak, waardoor de warmteoverdracht twee keer zo efficiënt is als bij standaard drivers met enkele spoelen.
Deze kenmerken, samen met het extreem lage gewicht (slechts 3,6 kg), maken de 10NTLW2500 de perfecte component voor de hoogste kwaliteit line arrays en twee/driewegsystemen, dankzij de 1000 watt vermogenafhandelingscapaciteit, wat de NTLW2500 boven de prestaties van traditionele 3" spreekspoelen plaatst.
Product Datasheet
Productkenmerken
Type driver LF
Diameter 10 inch
Impedantie 4 Ohm, 8 Ohm, 16 Ohm
Vermogen (RMS) 500 Watt
Vermogen (Continu) 1000 Watt
Gevoeligheid 96.5 dB
Frequentiebereik 55 - 4500 Hz